• Projekty školy

• Projekty 2021/2022

NOVÉ schválené projekty pre školský rok 2021/2022:

1. Erasmus + KA 1 – Vzdelávacia mobilita jednotlivcov – „Odborná stáž v obchode“

Realizácia mesačnej odbornej stáže žiakov v Českých Budějoviciach v OD Globus, spojenej s poznávaním historických a kultúrnych pamiatok regiónu.

1. Národný projekt edIT – „Školský digitálny koordinátor“

Činnosť školského digitálneho koordinátora na podporu kvalifikovanej práce pedagógov v oblasti digitálnych technológií.

1. Plán obnovy a odolnosti – program „Spolu úspešnejší 2021“

Kvalitné a dostupné doučovanie žiakov, ktoré zmierni dopady pandémie a zabezpečí nadobudnutie potrebných vedomostí a zručností.

1. Rozbehni sa! Academy

Projekt pomáha žiakom nájsť podnikateľský nápad a overiť si, či je dostatočne dobrý na to, aby z neho mohol byť fungujúci biznis.

Projekty ktoré pokračujú z minulého školského roka:

Pomáhajúce profesie v edukácii detí a žiakov

Certifikát IES

Virtuálna knižnica