• Certifikát IES

• Výhody certifikátu

Vážení rodičia,

ako iste viete, naša škola je mezinárodne certifikovanou inštitúciou pri IES London (ďalej len IES). Prešli sme náročným medzinárodným auditom, aby sme  sa stali certifikovanou školou a hlavne preto, aby sme našim študentom umožnili získať medzinárodný doklad o ich vzdelaní.

Naša škola je certifikovaná už od roku 2005 a postupne získala rating BB, čo znamená že ide o školu, ktorá dosahuje dlhodobo výborné výsledky. Rating školy je pravidelne overovaný.

Váš syn/dcéra môže po riadnom ukončení štúdia získať certifikát IES (video). Tento certifikát deklaruje kvalitatívnu úroveň školy, nehodnotí teda znalosti študenta. Tie sú hodnotené na vysvedčení a spolu s certifikátom IES tvorí ucelenú informáciu pre budúceho zamestnávateľa. Vďaka certifikátu IES môže Váš syn/dcéra na Slovensku alebo kdekoľvek v zahraničí získať lepšie pracovné uplatnenie, vyhrať výberové konanie a pod. (viď Referencie https://www.ies-info.com/). Certifikát IES je určený iba absolventom certifikovaných škôl, je teda konkurenčnou výhodou.

O IES certifikátoch sú informovaní zamestnávatelia z nášho regiónu a tiež tisíce národných a nadnárodných korporácií.

Ak sa Vaše dieťa chystá k ďalšiemu štúdiu, môže certifikát efektívne využiť nielen po jeho ukončení, ale i v priebehu štúdia pri hľadaní prázdninových brigád na Slovensku i v zahraničí.

Cena Certifikátu je:  IES certifikát (štandard) anglická verzia, preklad do úredného jazyka,   80,-€

Podrobné informácie nájdete na webe www.iescertifikat.cz (www.iescertifikat.sk), poprípade kontaktujte Ing. Eva Púčikovú, ZRTV.