| Názov školy | Stredná odborná škola obchodu a služieb Samuela Jurkoviča, Sklenárova 1, Bratislava |
| Adresa školy | Sklenárova1, 821 09 Bratislava |
| Telefón | +421 02 53412241 |
| souo-sj@stonline.sk | |
| WWW stránka | sossklenarova.edupage.org |
| Zriaďovateľ |
| Priezvisko, meno | Telefón | Služ. mobil | ||
|---|---|---|---|---|
| Riaditeľ | Ing. Tatiana Mókosová | |||
| ZRŠ | ||||
| ZRŠ | ||||
| ZRŠ |
| Titl., priezvisko, meno | Kontakt | |
|---|---|---|
| predseda | ||
| pedagogickí zamestnanci | ||
| ostatní zamestnanci | ||
| zástupcovia rodičov | ||
| zástupca zriaďovateľa | ||
| iní |
| Názov MZ a PK | Vedúci | Zastúpenie predmetov | Poznámka |
|---|
Počet žiakov školy: 368
Počet tried: 17
Podrobnejšie informácie:| Trieda | Počet žiakov | z toho ŠVVP |
|---|---|---|
| I.MA | 19 | |
| I.MB | 27 | |
| I.MC | 29 | |
| I.MD | 28 | |
| II.MA | 28 | |
| II.MB | 27 | |
| II.MC | 21 | |
| II.NA | 11 | |
| II.PA | 11 | |
| III.A | 13 | |
| III.MA | 25 | |
| III.MB | 22 | |
| III.MC | 28 | |
| III.PA | 13 | |
| IV.MA | 22 | |
| IV.MB | 25 | |
| IV.MC | 18 |
| Gym 8.roč | Gym 6.roč | Gym 4.roč | SOŠ | SOU | OU | Iné | Spolu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| prihlásení | ||||||||
| prijatí | ||||||||
| % úspešnosti |
| Trieda | ADK | ADP | ANJ | AJM | API | BAN | CVM | CVF | DAN | DEJ | DRP | EKO | EKN | EKR | ETV |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.MA | 1,95 | 3,32 | 2,79 | 3,37 | |||||||||||
| I.MB | 2,41 | 3,26 | 2,74 | 3,78 | |||||||||||
| I.MC | 2 | 2,83 | 2,64 | 3,34 | |||||||||||
| I.MD | 2,64 | 2,61 | 2,39 | 3,07 | |||||||||||
| II.MA | 2,04 | 3 | 3,32 | 3,75 | |||||||||||
| II.MB | 2,15 | 3 | 2,85 | 3,33 | |||||||||||
| II.MC | 2,48 | 3,24 | 3,05 | 3,95 | |||||||||||
| II.NA | 2,55 | 3,82 | |||||||||||||
| II.PA | 1,09 | 2 | |||||||||||||
| III.A | 2,93 | 3,43 | |||||||||||||
| III.MA | 3 | 2,48 | 3,4 | ||||||||||||
| III.MB | 2,27 | 2,23 | 2,95 | ||||||||||||
| III.MC | 3,11 | 3,25 | |||||||||||||
| III.PA | 1,62 | ||||||||||||||
| IV.MA | 2,45 | 2,77 | 2,73 | ||||||||||||
| IV.MB | 2,8 | 2,56 | 3 | ||||||||||||
| IV.MC | 2,5 | 2,89 |
| Trieda | FYZ | HOP | HOV | HZ | CHEM | INF | KOP | KAJ | KNJ | KAJ | KNJ | MAN | MAR | MKP | MAT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.MA | 2,95 | 1,42 | 3,42 | 3,16 | 2,05 | ||||||||||
| I.MB | 2,96 | 1,78 | 3,41 | 3,48 | 2,78 | ||||||||||
| I.MC | 2,21 | 1,76 | 2,59 | 3,1 | 2,45 | ||||||||||
| I.MD | 2,86 | 1,71 | 2,79 | ||||||||||||
| II.MA | 2,89 | 2,14 | 2,25 | 3,43 | 3,25 | ||||||||||
| II.MB | 2,74 | 1,96 | 2,74 | 3,52 | 3,04 | ||||||||||
| II.MC | 2,38 | 2,14 | 2,95 | ||||||||||||
| II.NA | 3,18 | 2,45 | 2,09 | 1,91 | 3,27 | 3,36 | |||||||||
| II.PA | 1 | 1,45 | 1 | 1,64 | 2,09 | ||||||||||
| III.A | 2,21 | 3,07 | |||||||||||||
| III.MA | 2,68 | 3 | 3,48 | 2,72 | 3,28 | ||||||||||
| III.MB | 2,14 | 2,27 | 3,18 | 3 | 2,59 | 2,86 | |||||||||
| III.MC | 2,18 | 1,89 | 3,21 | ||||||||||||
| III.PA | 1,23 | 1,62 | 1,23 | 1,46 | 2,08 | ||||||||||
| IV.MA | 2,09 | 2,41 | 2,82 | 3 | |||||||||||
| IV.MB | 2,52 | 2,72 | 3,2 | 2,92 | |||||||||||
| IV.MC | 1,56 | 2,5 | 2,83 |
| Trieda | NAV | NAS | NEJ | NJM | OBN | OBA | OBP | OPR | ODV | PMP | PČOZ č.1 | PČOZ č.2 | PRN | PRO | PPT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.MA | 3,21 | 2,95 | 3,11 | ||||||||||||
| I.MB | 3,59 | 2,93 | 3,33 | ||||||||||||
| I.MC | 2,52 | 2,73 | 2,66 | 2,45 | |||||||||||
| I.MD | 2,86 | 2,57 | 3,11 | 2,57 | |||||||||||
| II.MA | 3,32 | 3,25 | 2,71 | ||||||||||||
| II.MB | 3,41 | 2,57 | 2,52 | 2,15 | |||||||||||
| II.MC | 3,38 | 2,86 | 3,19 | 2,14 | |||||||||||
| II.NA | 2,18 | 3,91 | 3,09 | 2,45 | 3,27 | ||||||||||
| II.PA | 1,18 | 2,27 | 2 | 1,82 | |||||||||||
| III.A | 1,86 | 2,71 | |||||||||||||
| III.MA | 2,88 | 2,12 | 2 | 2 | |||||||||||
| III.MB | 3,27 | 1,59 | 1,86 | 2,18 | |||||||||||
| III.MC | 2,96 | 2,5 | 2,43 | 2,68 | 2,18 | ||||||||||
| III.PA | 2,77 | 1,77 | 1,38 | ||||||||||||
| IV.MA | 3,27 | 2,91 | |||||||||||||
| IV.MB | 2,92 | 2,4 | |||||||||||||
| IV.MC | 3,17 | 1,39 | 2,06 | 2,5 |
| Trieda | PST | SJL | SOP | SPK | SPR | SVP | TEA | TEV | TČOZ č.1 | TČOZ č.2 | TOV | UCT | UCT | UCT I | UCT II |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.MA | 3,05 | 1,58 | 2,21 | 3,47 | |||||||||||
| I.MB | 3,11 | 1,74 | 1,2 | 3,48 | |||||||||||
| I.MC | 3,45 | 1,72 | 1,21 | 2,83 | |||||||||||
| I.MD | 3,46 | 1,5 | 1,62 | 3,14 | |||||||||||
| II.MA | 3,36 | 1,54 | 1,38 | 3,29 | |||||||||||
| II.MB | 3,48 | 1,44 | 1,22 | 2,85 | |||||||||||
| II.MC | 3,52 | 1,86 | 1,58 | 3 | |||||||||||
| II.NA | 3,82 | 1,3 | 2,91 | 3,91 | |||||||||||
| II.PA | 1,82 | 2,55 | |||||||||||||
| III.A | 3,5 | 1,86 | 2,57 | 1 | 3 | 3,29 | |||||||||
| III.MA | 3,36 | 1,6 | 1,42 | 3,12 | 2,16 | ||||||||||
| III.MB | 3,05 | 1,18 | 1,14 | 2,18 | 2,91 | ||||||||||
| III.MC | 3,14 | 1,25 | 1,26 | 2,46 | 2,61 | ||||||||||
| III.PA | 2,31 | 1,77 | 2,08 | ||||||||||||
| IV.MA | 3,14 | 1 | 2,45 | 2,73 | 3,05 | ||||||||||
| IV.MB | 3 | 1,16 | 1,14 | 2,64 | 2,76 | ||||||||||
| IV.MC | 3,17 | 1,33 | 1,73 | 2,67 | 2,94 |
| Trieda | USP | VYT |
|---|---|---|
| I.MA | ||
| I.MB | ||
| I.MC | ||
| I.MD | ||
| II.MA | ||
| II.MB | ||
| II.MC | ||
| II.NA | ||
| II.PA | 1,09 | |
| III.A | 2,64 | |
| III.MA | ||
| III.MB | ||
| III.MC | ||
| III.PA | ||
| IV.MA | 2,59 | |
| IV.MB | 2,4 | |
| IV.MC | 2,17 |
| Trieda | Počet | Vyznamenaní | Veľmi dobre | Prospeli | Neprospeli | Neklasifikovaní | Správanie 2 | Správanie 3 | Správanie 4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.MA | 19 | 0 | 1 | 19 | 0 | 0 | 4 | 2 | 1 |
| I.MB | 27 | 0 | 3 | 18 | 9 | 0 | 6 | 7 | 0 |
| I.MC | 29 | 0 | 6 | 26 | 3 | 0 | 9 | 6 | 0 |
| I.MD | 28 | 0 | 9 | 24 | 4 | 0 | 6 | 4 | 0 |
| II.MA | 28 | 0 | 0 | 26 | 2 | 0 | 7 | 4 | 0 |
| II.MB | 27 | 0 | 3 | 27 | 0 | 0 | 6 | 3 | 0 |
| II.MC | 21 | 0 | 1 | 19 | 2 | 0 | 6 | 6 | 0 |
| II.NA | 11 | 0 | 0 | 9 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| II.PA | 11 | 3 | 6 | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| III.A | 13 | 1 | 1 | 13 | 0 | 0 | 2 | 4 | 0 |
| III.MA | 25 | 0 | 3 | 25 | 0 | 0 | 7 | 4 | 0 |
| III.MB | 22 | 3 | 3 | 22 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 |
| III.MC | 28 | 0 | 6 | 26 | 2 | 0 | 5 | 1 | 0 |
| III.PA | 13 | 2 | 9 | 13 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| IV.MA | 22 | 2 | 2 | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| IV.MB | 25 | 0 | 4 | 25 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 |
| IV.MC | 18 | 1 | 2 | 18 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 |
| Trieda | Počet | Zamešk. hod. | Zam. na žiaka | Ospravedlnené | Ospr. na žiaka | Neospravedlnené | Neosp. na žiaka |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.MA | 19 | 5163 | 271,74 | 4091 | 215,32 | 1072 | 56,42 |
| I.MB | 27 | 8166 | 6268 | 1898 | |||
| I.MC | 29 | 7243 | 249,76 | 5414 | 186,69 | 1829 | 63,07 |
| I.MD | 28 | 4556 | 3562 | 994 | |||
| II.MA | 28 | 6335 | 226,25 | 5741 | 205,04 | 594 | 21,21 |
| II.MB | 27 | 5419 | 200,70 | 4980 | 184,44 | 439 | 16,26 |
| II.MC | 21 | 4560 | 3975 | 585 | |||
| II.NA | 11 | 899 | 81,73 | 850 | 77,27 | 49 | 4,45 |
| II.PA | 11 | 1217 | 110,64 | 1217 | 110,64 | 0 | 0,00 |
| III.A | 13 | 2954 | 227,23 | 2365 | 181,92 | 589 | 45,31 |
| III.MA | 25 | 6574 | 262,96 | 5714 | 228,56 | 860 | 34,40 |
| III.MB | 22 | 5160 | 234,55 | 4902 | 222,82 | 258 | 11,73 |
| III.MC | 28 | 7301 | 6866 | 435 | |||
| III.PA | 13 | 660 | 50,77 | 660 | 50,77 | 0 | 0,00 |
| IV.MA | 22 | 4196 | 190,73 | 3882 | 176,45 | 314 | 14,27 |
| IV.MB | 25 | 4572 | 182,88 | 4241 | 169,64 | 331 | 13,24 |
| IV.MC | 18 | 3463 | 192,39 | 3135 | 174,17 | 328 | 18,22 |
| Názov | Počet žiakov | Úspešnosť v % | Iný údaj o úspešnosti |
|---|---|---|---|
| Monitor SJL | |||
| Monitor MAT |
| Predmet | Úroveň | Počet | (M/Ž) | PFEČ priemer | PFEČ počet | PFIČ priemer | PFIČ počet | 1 Ústna | 2 Ústna | 3 Ústna | 4 Ústna | 5 Ústna | Ústna priemer | Ústna počet |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Anglický jazyk | B1 | 49 | (19/30) | 49,26% | 47 | 52,73% | 47 | 14 | 9 | 19 | 7 | 2,39 | 49 | |
| Nemecký jazyk | B1 | 40 | (5/35) | 32,76% | 40 | 37,13% | 40 | 5 | 9 | 20 | 4 | 2,61 | 38 | |
| Praktická časť odbornej zložky | 60 | (13/47) | ||||||||||||
| Praktická časť odbornej zložky | 29 | (11/18) | ||||||||||||
| Slovenský jazyk a literatúra | 89 | (24/65) | 51,92% | 89 | 64,36% | 89 | 8 | 27 | 25 | 27 | 2,82 | 87 | ||
| Teoretická časť odbornej zložky | 29 | (11/18) | 1 | 9 | 10 | 7 | 2,85 | 27 | ||||||
| Teoretická časť odbornej zložky | 60 | (13/47) | 5 | 8 | 21 | 26 | 3,13 | 60 |
| Predmet | Úroveň | Počet | (M/Ž) | 1 Praktická | 2 Praktická | 3 Praktická | 4 Praktická | 5 Praktická | Praktická priemer | Praktická počet |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Praktická časť odbornej zložky | 60 | (13/47) | 5 | 14 | 26 | 15 | 2,85 | 60 | ||
| Praktická časť odbornej zložky | 29 | (11/18) | 7 | 6 | 11 | 3 | 2,37 | 27 |
| Trieda | Študijný (učebný) odbor | Zameranie |
|---|---|---|
| I.MA | 6405 4 00 pracovník marketingu | |
| I.MB | 6405 4 00 pracovník marketingu | |
| I.MC | 6405 4 00 pracovník marketingu | |
| I.MD | 6442 4 00 obchodný pracovník | |
| II.MA | 6405 4 00 pracovník marketingu | |
| II.MB | 6405 4 00 pracovník marketingu | |
| II.MC | 6442 4 00 obchodný pracovník | |
| II.NA | 6411 4 prevádzka obchodu | vnútorný obchod |
| II.PA | 6411 4 prevádzka obchodu | vnútorný obchod |
| III.A | ||
| III.MA | 6405 4 00 pracovník marketingu | |
| III.MB | 6405 4 00 pracovník marketingu | |
| III.MC | 6442 4 00 obchodný pracovník | |
| III.PA | 6411 4 prevádzka obchodu | vnútorný obchod |
| IV.MA | 6405 4 00 pracovník marketingu | |
| IV.MB | 6405 4 00 pracovník marketingu | |
| IV.MC | 6442 4 00 obchodný pracovník |
| Predmet | Ročník | Počet skupín | Počet hodín týždenne |
|---|
| Učebný variant | Trieda | Predmet | Počet hodín v týždni |
|---|
| Pracovný pomer | Počet pedag. prac. | Počet nepedag. prac. | Počet úväzkov pedag. prac. | Počet úväzkov nepedag. prac. |
|---|---|---|---|---|
| TPP | ||||
| DPP | ||||
| Znížený úväzok | ||||
| ZPS | ||||
| Na dohodu |
| počet | nekvalifikovaných | kvalifikovaných | spolu |
|---|---|---|---|
| učiteľov | |||
| vychovávateľov | |||
| asistentov učiteľa | |||
| spolu |
| Trieda | Predmet | Počet hodín týždenne |
|---|
| Ďalšie vzdelávanie | Počet absolventov | Počet študujúcich |
|---|---|---|
| 1.kvalifikačná skúška | ||
| 2.kvalifikačná skúška | ||
| štúdium školského manažmentu | ||
| špecializačné inovačné štúdium | ||
| špecializačné kvalifikačné | ||
| postgraduálne | ||
| doplňujúce pedagogické | ||
| vysokoškolské pedagogické | ||
| vysokoškolské nepedagogické |
| Názov súťaže | Počet žiakov | okr. kolo | kraj. kolo | národ. kolo | medzinár. kolo |
|---|
Projekty, do ktorých je škola zapojená, ich zameranie, stručná charakteristika
A) Dlhodobé B) Krátkodobé C) V školskom roku 2009/2010 boli školou vypracované projekty:Dátum poslednej inšpekčnej kontroly:
Druh inšpekcie:
Ak bola inšpekcia vykonaná v šk. roku 2009/2010, uveďte predmety a oblasti (riadenie, proces, podmienky), v ktorých bola dosiahnutá úroveň:
- veľmi dobrá
- dobrá
- priemerná
- málo vyhovujúca
- nevyhovujúca
- kľúčové pozitívne stránky školy
- oblasti vyžadujúce zlepšenie
V súvislosti so zabezpečením výchovnovzdelávacieho procesu uviesť hodnotenie
- priestorov školy (učebne, odborné učebne, telocvične, ihriská, školská jedáleň a pod.)
- zabezpečenie výučby učebnými pomôckami
- stručnú analýzu súčasného stavu
- potreby a pripravované plány
1. Dotácie zo štátneho rozpočtu na žiakov
...
2. Príspevky na čiastočnú úhradu nákladov spojených s hmotným zabezpečením školy od rodičov alebo inej osoby, ktorá má voči žiakovi vyživovaciu povinnosť
...
3. Finančné prostriedky prijaté za vzdelávacie poukazy a spôsob ich použitia v členení podľa financovaných aktivít
...
4. Finančné prostriedky získané od rodičov alebo zákonných zástupcov žiakov, právnických osôb alebo fyzických osôb a spôsob ich použitia v členení podľa finančných aktivít
...
5. Iné finančné prostriedky získané podľa osobitných predpisov
Oblasti, v ktorých škola dosahuje dobré výsledky:
Oblasti, v ktorých sú nedostatky a treba úroveň výchovy a vzdelávania zlepšiť:
Návrh opatrení:
| Názov záujmového krúžku | Počet detí | Počet skupín |
|---|---|---|
| Anglická gramatika v praxi | 13 | |
| Aranžérsky krúžok | 30 | |
| BODYFORM | 12 | |
| Čitateľský krúžok | 5 | |
| Debatný krúžok | 25 | |
| Ekonomické hry | 22 | |
| Finančná gramotnosť | 11 | |
| Fotografický krúžok | 16 | |
| Internetový krúžok | 18 | |
| Konverzácia v AJ | 34 | |
| Konverzácia v NJ | 15 | |
| Krúžok AJ | 19 | |
| Krúžok literárnej výchovy | 8 | |
| Krúžok ochrany prírody | 19 | |
| Krúžok pečenia | 9 | |
| Krúžok šitia | 4 | |
| Krúžok účtovníctva | 18 | |
| Matematický krúžok | 25 | |
| Nemčina hrou | 22 | |
| Redakčný krúžok | 21 | |
| SOČ - B | 4 | |
| SOČ - D | 8 | |
| SOČ - G | 2 | |
| SOČ - H | 2 | |
| SOČ - M | 4 | |
| SOČ - Mr | 8 | |
| SOČ - S | 2 | |
| SOČ - V | 2 | |
| Stolný tenis | 21 | |
| Športové hry | 44 | |
| Tajomstvo komunikácie | 14 | |
| Účtovnícky krúžok | 12 | |
| Účtovníctvo pre podnikateľov | 11 | |
| Významné miesta sveta | 5 | |
| Základy NJ a konverzácia | 19 | |
| Zdravotnícky krúžok | 4 |
Vypracoval: Ing. Tatiana Mókosová
V Bratislave, 27. júna 2011
Správa prerokovaná v pedagogickej rade dňa:
Powered by aSc EduPage