• Syntra MVL

• projekt

• Syntra MVL – odborné vzdelávanie učiteľov

V dňoch 27.6-3.7.2010 sa štyria zástupcovia našej školy ( Ing. Púčiková, Ing. Šoltésová, Ing. Šoošová, Ing. Slaninová) zúčastnili projektu, ktorý vyhlásila flámska vláda v Belgicku pre krajiny Strednej Európy a naša škola mala tú česť zúčastniť sa ho.

Projekt bol zameraný na :
            - Moderné techniky predaja
            - Aranžovanie výkladov  a názorné techniky obchodovania

Vzdelávanie sa konalo vo vzdelávacom centre Campus Gent, Syntra Midden  Vlaanderen v Gente. Slávnostného odovzdávania certifikátov pre účastníkov projektu sa zúčastnil aj zástupca nášho bratislavského samosprávneho kraja pani Gabriela Németh a riaditeľka našej školy Ing. Tatiana Mókosová. Účastníci  projektu odchádzali zo školenia plní dojmov a s informáciami, ktoré budú prínosom aj pre našich žiakov vo výchovno vzdelávacom procese.