• Riaditeľské voľno

• Z dôvodu konania písomných maturitných skúšok, udeľujem na dni   12.3. a 13.3.2024   riaditeľské voľno.

Riaditeľské voľno sa týka žiakov, ktorí v týchto dňoch majú vyučovanie v škole. Žiaci ktorí v týchto dňoch majú odborný výcvik, riaditeĺské voľno NEMAJÚ.

Tatiana Mókosová, riaditeľka školy

• Finančná gramotnosť - najlepší plagát

• V dňoch 07. 02. - 08. 02. 2024 prebiehala na hodinách Aplikovanej informatiky súťaž o najlepší plagát na tému Finančná gramotnosť. Súťaž bola určená pre žiakov 3. MA triedy z odboru 6354 služby a súkromné podnikanie – marketing a pre žiakov 3. DA triedy odbor obchodný pracovník. Hodnotilo sa nielen grafické prevedenie plagátu, ale aj jeho odborné spracovanie. Konkurencia medzi žiakmi bola veľká a všetci žiaci pristupovali k tejto súťaži zodpovedne, čoho výsledkom boli skvelé plagáty.

• Deň otvorených dverí

• Pozývame žiakov 9. ročníkov, rodičov a výchovných poradcov na DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ

Kedy?     13.02.2024

O koľkej?   9.00 h do 15.00 h