• Žiacka školská rada

• Žiacka školská rada 2020/2021

Online konferencia Rady mládeže Bratislavského kraja

Keďže pri súčasnej pandemickej situácii nemáme veľa možností na osobné stretnutia, naše žiačky V. Futáková a K. Bednáriková sa dňa 11.9.2020 zúčastnili online konferencie, ktorá prebiehala na platforme hopin.to. Konferenciu už tradične organizovala Rada mládeže Bratislavského kraja. Zúčastnení mohli diskutovať o nasledujúcich témach: Budúcnosť občianstva, Budúcnosť vzdelávania a Budúcnosť planéty. Naše žiačky sa dozvedeli veľa zaujímavých a nových informácií zo spomínaných oblastí, no určite by boli radšej, ak by sa konferencia nekonala v online priestore, ale osobne.

Online stretnutie ŽŠR BSK

Dňa 3. júna 2021 sa naša škola zúčastnila online stretnutia zástupcov žiackych školských rád, ktoré organizoval Bratislavský samosprávny kraj spolu s IUVENTOU. Cieľom stretnutia bolo vzájomne sa inšpirovať, predstaviť ideálnu ŽŠR, nastaviť spoločnú komunikáciu členov školských rád a vymeniť si navzájom skúsenosti. Všetci zúčastnení si mohli v závere zasúťažiť a zúčastniť sa kvízu, ktorý vyhrala koordinátorka našej ŽŠR, Mgr. Daniela Hrubá.