• Exkurzia – Súdne pojednávanie

• Dňa 23.3.2023 sme sa so žiakmi našej školy zúčastnili súdneho pojednávania v Justičnom paláci. Mali sme možnosť, mnohí prvýkrát, zažiť priebeh reálneho súdneho sporu. Okrem toho nám hovorca súdu, pán JUDr. Pavol Adamčiak, veľmi pútavou formou vysvetlil ako funguje súdnictvo v Slovenskej republike, ako sa delí štátna moc a veľa iných zaujímavých vecí. Žiakom sa exkurzia veľmi páčila a dúfame, že v budúcnosti budeme môcť opäť navštíviť ďalšie súdne pojednávanie.

• Riaditeľské voľno

• Z dôvodu konania písomných maturitných skúšok, riaditeľka školy udelila na dni

14.3. a 15.3.2023 riaditeľské voľno.

Riaditeľské voľno sa týka žiakov, ktorí majú v týchto dňoch teoretické vyučovanie.