• Výberové konanie

• Bratislavský samosprávny kraj vyhlasuje výberové konanie v zmysle zákona č. 596/2003 Z. z. o štátnej správe v školstve a školskej samospráve a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov, zákona č. 552/2003 Z. z. o výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov

na obsadenie funkcie riaditeľa/riaditeľky

Strednej odbornej školy obchodu a služieb Samuela Jurkoviča, Sklenárova 1, Bratislava

Vyberove_konanie_-_SOS_obchodu_a_sluzieb_SJ__Sklenarova_1__Bratislava.pdf

• Deň otvorených dverí

• Pozývame žiakov 9. ročníkov, rodičov a výchovných poradcov na DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ

Kedy?     8.11.2023

O koľkej?   9.00 h do 15.00 h

• Veľtrh Gaudeamus

• Dňa 12. 10. 2023 sa žiaci IV. MA zúčastnili s triednym učiteľom Ing. Šoošovou Európskeho veľtrhu pomaturitného a celoživotného vzdelávania Gaudeamus, ktorý sa konal v Bratislave, v priestoroch Incheba Expo Bratislava. Veľtrh Gaudeamus je pre študentov štvrtého ročníka bránou do sveta vzdelávania, majú možnosť na ňom hľadať svoje budúce štúdium, ktoré je kľúčovým okamihom v ich živote. Počas veľtrhu sa konali aj sprievodné programy jednotlivých vysokých škôl.

Žiaci prejavili veľký záujem a ocenili príležitosť účasti na tomto podujatí. Veríme, že všetci, ktorí plánujú pokračovať  v budúcnosti v štúdiu, sa rozhodnú správne.