• ITF Slovakiatour 2023

• Dňa 20.04.2023 sme sa s našimi študentami zúčastnili výstavy ITF SLOVAKIATOUR zameranej na medzinárodný cestovný ruch. Študenti mali možnosť dozvedieť sa viac o cestovnom ruchu, ktorý nie je len na Slovensku ale aj v zahraničí. Taktiež získali poznatky od vystaviteľov, ktorí sa venovali aktívnej dovolenke, relaxačnej, ale sme sa dozvedeli niečo viac aj o kúpeľných pobytoch. Veľtrh SLOVAKIATOUR dodal študentom veľké množstvo inšpirácie ako si užiť dovolenku v exotike, ale aj napríklad len tak v prírode niekde v zahraničí alebo u nás doma na Slovensku. Študentom sa veľtrh SLOVAKIATOUR veľmi páčil a dúfame, že v budúcnosti opäť navštívme takýto zaujímavý veľtrh o cestovnom ruchu.

• Deň narcisov

• Dňa 20. apríla sa s našimi žiakmi zúčastníme Celoslovenskej zbierky organizovanej Ligou proti rakovine.

Žiaci na jednotlivých stanovištiach a v škole budú ponúkať malý žltý kvietok (narcis) a letáky za dobrovoľný príspevok, čím ľudia môžu prispieť na dobrú vec.

Prispejte prosím ľubovoľnou finančnou čiastkou.